Genç Kızı Tartıştığı Sevgilisi 2. Kattan Aşağı Attı

Olay 2 sevgilinin tartışması sonucu Muğla'nın Ortaca ilçesinde yaşandı. Erkek arkadaşı ile akşam saatlerinde evde otururken tartışmaya başlayan O.B. tartışma büyüdüğü esnada genç kızı M.G.U. 2. kattan aşağıya attı.

1. Genç Kızın Düşerken Bir Görüntüsü

Genç Kızın Düşerken Bir Görüntüsü

Sabıkası oldukça kabarık olan erkek arkadaşı ile eve giden genç kadının birahane'de garson olarak çalıştığı ve iş çıkışı sevgilisi ile eve giderek beraber içtikleri söyleniyor. Uyuşturucu kullanma, satma ve bulundurma suçlarından sabıkası olan erkek arkadaşının tartışma büyüdükten sonra genç kadını 2.katın penceresinden aşağı attığı belirtildi.

3. Genç Kadını Aşağı Atan Erkek Arkadaşı

Genç Kadını Aşağı Atan Erkek Arkadaşı

Tartışma büyüdüğü sırada pencereye çıkarak komşularından yardım isteyen genç kadının çığlıklarını duyan komşuları hemen Ortaca İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne ihbarda bulunarak gelmelerini sağladı. Olay yerine 112 sağlık ekipleri ve çok sayıda polis sevk edildi. Merdiven uzatarak genç kadını kurtarmak isteyen itfaiye ekiplerinin müdahalesi tamamlanmadan kilitli odanın kapısını kıran saldırgan kız arkadaşını iterek aşağı düşmesine neden oldu. Aşağı düşen genç kadının imdadına yetişen sağlık ekipleri duran kalbini uzun uğraşlar sonucunda tekrar çalıştırarak Ortaca Devlet Hastanesi'ne kaldırdı.

5. Olay yerinde ilk müdahale

Olay yerinde ilk müdahale

6. Ambulans'ta ilk kareler

Ambulans'ta ilk kareler

Polis ekiplerinin uzun uğraşları sonucunda ele geçirilen saldırgan sevgili Kelepçelenerek Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

Olayla ilgili geniş çaplı operasyon sürerken saldırganın sabıkasının kabarık olması, ve kadına şiddetin bir yüzü daha bu haberle gün yüzüne çıkmış oldu. Kadınlarımızı korumalı ve cennetin onların ayaklarının altında olduğunu unutmamamız gerektiğini bilmeliyiz. Kadına şiddetin en ağır şekilde cezalandırılması ve kadınlara sahip çıkılması gereken ülkemizde bu duruma artık dur demeliyiz.

Sevgililer Kavga Kadına şiddet Muğla