1,5 Yaşında ama Tam 32 Kilo

Daha 1,5 yaşında olan minik bebeğin durumu git gide kötüye gitmekte. Minik bebek 1.5 yaşında olmasına rağmen tam bir yetişkin kilosuna kadar geldi.

Minik bebek durmak bilmediği için küçük bebeğin sağlık durumu iyice kötüye gitti. Küçük bebek için yardım bekleyen aile çağresiz kaldı. Küçük bebeğin tedavisi için tam olarak 15 bin TL kadar maddiyat olması bekleniyor. 15 Bin TL bulunur ise küçük bebeğin sağlık durumu iyi olacağı söylentiler arasında yer alıyor. Samsun'da yaşayan bir ailenin 1,5 yaşındaki bebeği git gide aşırı derece kilo alıyordu. 

Bebeğin arahatsızlığını öğrenen aile bebeklerinin sağlık sorunlarının ciddi olduğunu öğrendi. Ve hemen doktora baş vurdu. Doktor bebeğin Leptin hormonu eksikliği ile sürekli kilo aldığını söyledi. 1,5 Yaşındaki bebek rahatsızlığından dolayı tam bir yetişkin kilosuna geldi. Minik bebek tam olarak 32 kiloya kadar ulaştı. Bebeğin anne ve babası tedavi için çağresiz kaldı. Yurt dışından ilaç alabilmek için aile Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yardım istiyor.