16 Yaşındaki Kız Yaşamına Son Verdi

Gaziantep'te yaşanan olay ise bulanıma giren 16 yaşındaki genç kız 12 katlı apartmanın 11. katından atlayarak intihar etti. Alınan bilgilere göre 16 yaşındaki genç kızın psikolojik sorunları olduğu anlaşıldı. Genç kız annesinin evine misafirliğe gitti.

Ve genç kız birden 12 katlı binanın 11. katından atladı. Ancak 11.. kattan atlamasının ardından 16 yaşındaki genç kız bir aşağıdaki balkona düştü. Olduğu yerden kalkıp tekrar balkondan aşağıya atlayarak intihar etti. Genç kız atladığı yerden beton zemine düştü. Genç kızı gören vatandaşlar hemen sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri genç kızı hemen alıp hastaneye götürdü. Genç kız hastaneye kaldırıldı. 

Ve hemen hastanenin acil bölümüne alındı. Doktorların genç kızı hayatta tutma çabaları sonuç vermedi. Ve 16 yaşındaki genç kız hastanede hayatını kaybetti. 16 Yaşındaki genç kızın cesedi otopsi için morga kaldırıldı. Genç kızın yakınları acı haberi alınca sinir krizi geçirdi. Ve göz yaşlarını tutamadı. Acı haber genç kızın ailesini yıktı. Ciddi sorunları olan genç kızın ne sorunu olduğu hala çözülemedi. Genç kız girdiği bulanım da hayatına son verdi.