Bir çok bayanın ve genç kızların hayallerini süsleyen gelinlikler vardır. Genç kızlar genel olarak gelinlik seçmeden önce akıllarındaki gelinliği canlandırırlar. Kimi bayan ise modaya uyarak gelinlik seçimini modadan yana kullanırlar.

2017 Gelinlik trendlerini modaya uyum sağlayanlar için açıklıyoruz. Her daim modaya ayak uyduran kişiler için 2017 gelinlik modelleri sınırı aşacak gibi duruyor. Gelinlik göz kamaştırıcı olsun ve modaya uyum sağlasın vücudunuzda olan istenmeyen görünümleri kapatsın diyor iseniz sizde haklı olarak istediğiniz gelinlik modelini giymelisiniz. 2017 Yılında en çok moda olan gelinlik modelleri. 

Bu yıl moda olan gelinlik modeli saten gelinlik ve dantel işlemeli kabarık gelinlikler çok moda satın kumaşın üzerine dantel işleme yapılır ve kumaşa bir kaç detay daha kullanarak gelinliği göz kamaştırıcı bir hale getirirler bu yılın modası olarak saten kumaş dantel modelli gelinler son derece modaya girmiştir. Gelinliklerin kolları uzun kollu olmalı. Ama illa ki straples model isterim diyenler, şık bir şalı aksesuar olarak da kullanabilir. Gelinliğin altına kalın gelinlik çorapları giyer ve uzun eldivende kullanırlarsa biraz olsun kendilerini korurlar. Satenden vazgeçmem diyenlerin ise kalın dantelli modelleri tercih etmelidirler.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları