Bir akıllı cihaz alırken aslında aklımızda tek şey ise aldığımız akıllı cihazları bir boyu kullanmaktır. Akıllı cihazlar günümüzde çok önemini taşır iken akıllı cihazlar alırken akıllı cihazların suya dayanıklı olmasını çok iyi bilmemiz gerekmektedir. Örnek vermek gerekir ise suya dayanıklı telefonlar her daim bizim daha çok ihtiyacımız olan telefonlardır.

Elimizden sürekli düşürdüğümüz telefonlar ya ekranı patlar yada suya düşer ve o telefonların geri dönüşü olmaz hemen elimizden düşen, telefonları kendi çabamız ile ayakta tutmaya çalışırız ancak bu mümkün olmaz çünkü saya dayanıklı bir telefonunuz yok ise su temas ettiği zaman o telefon kullanılmaz bir hal alacaktır. Ve artık geri çalışmayacaktır. 

Geriye çalıştırılması mümkün olsa bile asla eskisi gibi çalışmaz ve zaman zaman bozulmalar ortaya çıkacaktır. Bu yüzden tüm akıllı cihazlarınızın özellikle de cep telefonlarınızın suya dayanıklı olmasına özen göstermelisiniz. Suya dayanıklı cep telefonları diğer telefonlara göre daha kullanışlıdır. Ve daha çok dayanıklıdır. 

Suya dayanıklı olan cep telefonları nelerdir? Samsung galaxy s5 akıllı cep telefonlarının dayanaklılığı çok iyidir, suya ve toza oldukça dayanıklılığı sayesinde bu telefonu tercih edebilirsiniz. Sony xperia z3 akıllı cep telefonlarını bilmeyen kalmamıştır. Suya dayanıklı cep telefonların arasında yerini alan bu cep telefonu oldukça hasarlara toza ve suya dayanıklı olmasının yana çok tercih edilen akıllı cep telefonlarından biridir. Sizde daha uzun ömürlü ve dayanıklı akıllı cep telefonlarını uzun süre kullanmak ister iseniz suya dayanıklı telefonları tercih ediniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları