Her yıl yenilendiği gibi son dönemlerde trenlere olan ilgiler arttı modaya uygun bir şekilde giyinmek isteyen kişiler 2017 Son moda olan renkleri kaçırmayın. Bayanlar ve erkekler giyimine ve modayı takip eden herkez modaya göre renkler ile kombin yapabilir. Ancak modanın uygun renklerini çok iyi bir şekilde bilmelisiniz. Ki üzerinizde ki olan renkleri karıştırmamalısınız.

Öncelikle 2017 Yılında modaya uygun renkler nelerdir? 2017 Yılında modaya uygun renkler arasında yerini alan renkler kış sezonu renk trendlerinde zümrüt yeşili, koyu kırmızı, kobalt mavi ve fuşya gibi iddialı renklerin yerini aldığını belirteyim. Siyah sevenlere de müjdemi vereyim; 2017 kışı siyah rengin bol bol kullanıldığı bir sezon olacaktır. 

Siyah severler bu yıl bol bol siyah rengi çok iyi bir şekilde kombin yarak tercih edebilirler. Mavinin pek çok tonu en az haki yeşiller kadar kullanılırken, baharat ve hardal tonları da bol bol giyilecek. Romantik tonlardan hoşlananlar, gülkurusu, leylak ve lavanta tonları ile tatmin olacaktır. Dilerseniz renkleri anlatmak yerine renkleri üzerinizde en şık halde denemenizi tavsiye ederiz. 

İlkbahar ve yaz sezonu söz konusu olur da sarı olmaz olur mu! Geçen yıl baharatlı hardal sarısı tonu trend  bu yıl sarının daha iç ısıtan, daha canlı bir tonu trend… Güneş gibi parlamak istiyorsanız, çuha çiçeğinden ilham alan sarının bu tonunu aklınızın bir köşesinde bulundurun.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları