2017 Yeni telefonlar arasında yerini ilk başta alan yeni samsung salaxy a serisi satışa sunulmuştur. Yeni üretiliş olması ile birlikte ince tasarı mı ve göz alıcı parlaklığı sayesinde.

Kişiyi kendine çeken has bir görünüşe sahip olan galaxy a serisi ile kendinizi bir adım ön planda hissedebilirsiniz. Hepinizin istediği gibi herkesin istediği gibi hangi akıllı cihazları alırsak alalım bir ömür kullanmak isteriz. Ancak bir çok akıllı cihazlar elimizden düştüğünde yada suya temas etmesi ile birlikte artık onlarca para harcadığımız akıllı cihazları bir daha kullanamayız. 

Teknoloji bu sorunu ortadan kaldırarak hasara ve suya dayanıklı telefonları ve cihazları bizler için üretime sunup satışını çıkarmıştır. 2017 Yılında olduğu gibi ve bu yılda samsung galaxy yeni a serisini çıkararak suya dayanıklı olması yapısı ile birlikte satışa sunmuştur. Samsug yeni çıkarmış olduğu hasara ve suya dayanıklı telefonlar oldukça ilgi görmektedir. Sizlerinde aklında yeni telefon almak var ise fark farklı renk seçeneği ile samsun galaxy a serisini tercih edebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları