Adana'da şantiyesinde dökülen toprağın ağırlığını taşıyamayan istinat duvarı çöktü. Kimsenin en ufak bile yara almadığı olay yerinde 6 araç kullanılmaz hale geldi.

Korkutucu olay ise akşam saatlerinde Adana'da yaşandı. aparmanın yan tarafında bulunan şantiye'ye ait 6 metrelik istinat duvarı aşırı derece toprak yığınların ağırlığına dayanamadı. Ve birden çöktü kimsenin yara almadığı yerde arabalar ise hiç bir şekilde kullanılmaz hale geldi. Olayın yaşanması ile birlikte olay yerine çok sayıda vatandaşların ihbarı üzerine çok sayıda olay yerine polis geldi. Polis incelemelerini olay yerinde yaptı. 

Araç sahipleri şantiyeden gelen gürültülü seslerin ardından araç sahipleri yetkili birilerini aradı ve yıgma yapmayın dediklerini ortaya koydu. Yağmur yağması ile birlikte istinat duvarı kağıt gibi olduğu göz ile birlikte görüne bilecek durumda olduğunu söyledi. Çocuklarınında arabaların yanında gün vakitlerinin oynadığını belirten araç sahipleri ya çocuklarımıza bir şey olsaydı ne olurdu diyerek şikayetlerini belirtti. Tek teselli ise can kaybının ve yaralı olmadığı oldu. Polis olay yerinde hala inceleme yapıyor olduğu belirlendi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları