6 aylık bebek kanseri teşhis etti

26 Yaşındaki genç kadın 6, aylık bebeğinin meme kanserini teşhis ettiğini söyledi. Genç kadın 6 Aylık bebeğinin sağ memesinden süt içmediğini fark etti. 2013 Yılında sağ memesinde iyi huylu kist meydana gelmişti.

Ancak doktorlar genç kadına endişe etmeyeceğini söyledi. Genç kadın doktorlara inanarak endişe etmedi. Genç anne hamile kaldıktan sonra ve bebeğini kucağına aldıktan sonra bebeğinin sorunsuz bir şekilde emzirdiğini söyledi ancak bebeğin son zamanlarda annesinin sağ memesinden üç içmediğini anne fark edince endişelenmeye başladı. Genç anne bebeğinin tuhaf hareketlerinden sonra hemen bir doktora baş vurdu. 

Genç anne sarah kistin sertleştiğini, acı vermeye başladığını ve memesinin şekil değiştirdiğini söylüyor. Daha sonra tekrar doktora gitti ve göğüs taraması yapıldıktan sonra doktorlar kiste biyopsi yaparak kanser teşhisi koydular. Genç anne bebeğinin sağ taraftaki memesinden neden süt içmediğini ve huysuzlaştığını şimdi daha iyi anladığını belirtti. Genç anne hemen tedavi altına alında bebekler anne memesinin değişikliğinin farkına varabildiğinin bir göstergesi olarak annesinin kısa süre içinde kanser hastalığını ortaya çıkardı.