7 Kız Çocuklu Adam Erkek Çocuk İçin 17 Yaşındaki Komşu Kızını Kaçırdı

Mardin'de yaşayan aile 6 gündür kızlarından haber alamayınca polise başvurdu. Ve 50 yaşında 7 çocuğu olan komşuları tarafından kaçırılan kızlarının izine hala rastlanamadı. Kaçırılan kızın ailesi perişan bir şekilde seslerini kızını kaçıran adama duyurmak istedi adam evli ve 7 kız çocuk babası erkek çocuğu olmadığı için yakın zamanda aileye gelip 17 yaşındaki kızlarını istedi ancak aile bu teklifi kabul etmeyince 50 yaşındaki adam bu durumu kabullenemedi.

Ve artık 17 yaşındaki kızı aklına takmıştı 17 yaşındaki kızı evlerinin önünden zorla kaçırarak arabaya katıp hızla olay yerinden ayrıldı tüm araştırmalara rağmen ne 17 yaşındaki kıza nede kızı kaçıranların izine rastlanmadı. zorla kaçırıldığını ve kuma yapılmak istendiğini, Allah rızası için kaçırılan kız kardeşimi yeniden yeryüzüne çıkarıp hasretimizi sonlandırsınlar. 

Kız kardeşim daha gencecik, daha küçük çocuktu. Onun hayalleri vardı. Onu hayallerinden ettiler. Başörtüsünü yerde görünce adeta dünyam başıma yıkıldı. Onu zorla kaçırdıkları, attığı çığlıkları duyan komşularımız var. Kardeşimi kapının önündeki başörtüsü ile başından yolunan saç tellerinden tanıdık. Onu saçlarından sürükleyip, zorla arabaya bindirip kaçırdılar diye ifade verdi.