89 Paket Bonzai Ele Geçen Genç Kadına Ceza İndirimi

Samsun'da herkesi şaşırtan bir olay oldu bir çocuk annesi 20 yaşındaki kadın iç çamaşırını 89 paket bonzai sakladı. Yargıtayın onayından sonra genç kadına ceza indirimi uygulandı.

Ve genç kadının cezası 9 yıl 4 ay 15 güne indirildi. Samsun'da gerçekleşen şaşırtıcı olayın ardından bir çocuk annesi olan genç kadın iç çamaşırından 89 paket bonzai çıkardı. Bonzai yüzünden yargılanan kadına 18 yıl 9 ay hapis cezası verilmişti. Ancak yargıtay dosyayı yeniden açtı ve bir çocuk annesi olan 20 yaşındaki genç kadına ceza indirimi yaptı. Genç kadının cezası 9 yıl 4 ay 15 güne indirildi. Samsunun Perşembe ilçesinde meydana gelen uyuşturucu olayı herkesi şaşırttı. 

Polis ekipleri uyuşturucu ile mücadele ederken bir ihbar aldı. Ve polis araba içerisinde yolculuk yapan bir erkek birde kadına rastladı polis aracın içince uyuşturucu aradı ancak uyuşturucular aracın içerisinden çıkmadı. Polisler adamın üzerine ararken genç kadın hamileyim diyerek üstünü aratmamak için direndi. Ancak polisi ikna edemedi polis hamileyim diyen genç kadının üzerine aramaya başladı. Ve genç kadının iç çamaşırından küçük paketler halinde 89 uyuşturucu ele geçirildi.