Acılı Anne Oğlunun Doğum Gününü Deniz'de Gözyaşlarıyla Kutladı

Acılı anne oğlunun 50 gün denizde kaybolmasının ardından oğlunun hala bulanmadığı için oğlunun doğum gününü oğlunun denizde kaybolduğu iddia edildiği yerde kutladı. 50 Gündür kayıp oğlundan haber alamayan acılı anne sesini duyurmaya çalışıyor.

50 gün önce Abhazya'da denize düşerek kaybolduğu söylenen Bahadır isimli gencin annesi oğlunun 18 yaşını kutlamak için oğlunun kaybolduğu iddia edilen deniz kıyısına gelerek oğlunun doğum gününü pasta alarak ve pastanın üzerine mum yakarak göz yaşları ile oğlunun doğum gününü kutladı. Oğlunun 18. yaş gününü kutlamak isteyen acılı anne ve yakınları deniz kenarında toplanarak göz yaşları ile denizde kaybolan oğullarının doğum gününü kutladı. 

Gencin yakınları kumun üzerine denizde kaybolan gencin adını yazdı. Acılı anne oğlunu kendisinden koparan deniz kıyısına gelerek göz yaşları içinde oğlunun doğum gününü kutlar iken yetkililerden acılı bakışlar içerisinde yardım istedi. Oğlu ölümü dirimi hala bilmeyen acılı anne oğlunun sağ yada ölü olarak bulunmasını istiyor. Her geçen gün acılarının daha çok katlandığını söyleyen acılı anne bir kez daha oğlunun kayıp olduğu denizde arama çalışmalarının başlatılmasını yetkililerden istiyor.