Adana Seyhan baraj gölün'de yine içler acısı bir olay yaşandı. Adana baraj gölünde mini elbiseli, file çoraplı kadın cesedi bulundu. Adana barajında temizlik yapan görevliler kısa süre içerisinde su altında bir cisim fark etti.

Temizlik yapan görevliler su altında gördükleri cisim'in ceset olabileceğini anladı. Ve hemen polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri de su altındaki cisim'i fark etti. Olay yerine gelen polis ekipleri hemen olay yerinde inceleme yaptı su altındaki cisim'in 30 yaşlarında olan kimliği belirsiz mini elbiseli, file çoraplı kadın cesedi olduğunu anladı. 

Sudan çıkarılan kadın cesedi ile ilgili polisler olay yeri cinayet dedektifleri inceleme yapmak üzere harekete geçti. Adana barajında ölen kadının vücudunda darp izine ve benzeri bıçak yaralarına rastlanamadı. İsmi belirlenemeyen kadının 30 35 yaşlarında olduğunu tahmin eden polisler kadının kimliğine rastlamak için ölen kadından parmak izi aldı. Olay ile soruşturma başlatıldı. Kadının neden öldüğü otopsi raporundan sonra ortaya çıkacağı belirlendi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları