Apple'dan özel uygulama

Aldığımız bilgilere göre Apple yeni çıkan cep telefonları bambaşka özellikleri ile karşımıza çıkmaktadır. Öncelikle yeni tasarımı ile ve özellikleri ile dikkatleri üzerine çeken Apple cep telefonları yeni çıkardığı uygulama sayesinde çok farklı özellikler taşıyor.

Apple cep telefonlarının yeni uygulama özelliği sosyal medya üzerine taşınıyor. Apple cep telefonlarının yeni uygulama özelliği ise Clips sayesinde iPhone ve iPad kullanıcıları videoları, resimleri ve müzikleri tek bir videoda birleştirebilecek. Facebook ve Instagram hesaplarında çekmiş olduğu videoları paylaşabilecek. 

Öncelikle teknolojinin hızlanmasından dolayı günümüze en ve en popüler olan uygulama Snapchat artık İphone üzerinde uygulamaya geçti. Arkadaşlarınız ile görüntülü konuşma yapar iken yüzünüzden farklı farklı desenler çıkartabilirsiniz. videolara konuşma balonları, ve animasyonlu posterler gibi filtreler eklenmesi de gözlerden kaçmadı. Apple'nin yeni çıkarmış olduğu İphone 7 kırmızı modeli artık satışa çıkmaya hazırlanıyor. İphone 7 modelinde daha fazla özelliklerin olduğu söylentiler arasında yerini alıyor.