Ayrılmamak İçin 2 Yıl Park ve Kafelerde Kaldılar

Yaşlı çift birbirlerinden hiç bir şekilde bir an bile ayrı kalmayı düşünemedi. Yaşlı çift ayrı ayrı bakım evlerinde kalmayı kabul etmedi. Birbirlerinden ayrı kalmamak için 2 yıldır park ve kafelerde kaldıkları ortaya çıktı.

2 Yıldır park ve kafelerde yaşayan çiftin sosyal medyada paylaşımları rekor kırdı. Yaşlı çift uzun süre kalacak yerleri olmadığı için hastanede yaşam mücadelesi verdi. Çiftin durumundan etkilenen bir bayan ise yaşlı çifte dayalı döşeli bir ev verdi. 30 Yıl önce İzmir'den Yunanistan'a giden yaşlı adam orada eşi ile tanışıp eşine aşık oldu eşini bir an bile yalnız bırakmadı. Eşini Yunanistan'dan alıp Türkiye'ye İzmir'e getirdi. Ve Türkiye'de evliliklerini gerçekleştirdiler. 

Bu sırada eşi hastalandı. Maddi durumları olmadığı için eşine durumu günden güne kötüye giden çift tüm zorluklara rağmen  Yunanistan'a dönmedi. Kalacak yerleri de kalmadığı için uzun süredir yaşlı çift hastanede kaldı. Bir süre sonra yaşlı çifte bakım evlerinde ayrı yerlerde bakım önerildi. Yaşlı çift birbirlerinden ayrı kalmamak için teklifi kabul etmedi. Ve 2 yıldır yaşlı çift park ve kafelerde yaşıyor olduğu belirlendi.