Az miktarda sermayesi olan kişilerin pekte iş için içlerinde hevesleri kalmaz bu düşünce aslında çok yanlış bir düşüncedir. Çünkü yeni bir işe atılmak için ilk önce mantık gerekir, ve inanç gerekir bir işi akılınıza koymuş iseniz ve o işte ilerlemek istiyor iseniz önünüzdeki engelleri görmezden gelmelisiniz.

Az sermaye ile başlayıp'da işini oldukça ilerleten ve kazançlarını katlayarak gün geçtikçe büyüten onlarca kişi vardır. Sizde yapacağınız işe inanın ve az sermaye ile kazançlı çıkabileceğiniz işlere başlayın. Günümüzde kazançlı işler arasında yerini alan danışmanlık hizmeti vermektir. 

Küçük bir ofis açarak danışmanlık hizmeti verebilir ya da ilk etapta internet'ten danışmanlık yaparak kendinize bir müşteri portföyü oluşturabilirsiniz. Ancak hangi danışmanlığı yapmanız konusunda hangi danışmanlık konusuna siz karar vermelisiniz. 

Yemek hizmeti vermek elinde az sermaye olan kişiler küçük bir ev yemekleri tarzında bir dükkan açarak evde yaptığı yemekleri satarak işini geliştirebilir. Günümüzde ev yemekleri çok meşhur olmuş durumundadır. Sizde bu düşünceyi ele alarak küçük bir dükkan açıp dükkanınızda ev yemekleri hizmeti verebilirsiniz. 

Elinizde az bulunan sermayenizi yatırım yaparak gittikçe katlanan ve çoğalan bir hale getirebilirsiniz. Yatırım yapmak aklınızda var ise bu aklınızı geliştirmek ve az olan sermayeniz giderek faiz alması için yatırım yapmak doğru bir kazanç sizin için olabilir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları