Bahar Candan, Murat Boz'la Görüştüğünü Yalanlamadı

İşte benim stilim yarışmacısı olan bahar candan ünlü şarkıcı murat boz görüştüğünü açıkladı. Bir gece eğlence mekanından birlikte çıkan bahar candan ve murat boz ünlü sunucu eserin evine gitti.

Eserin evinde bir süre kaldıktan sonra lüx villadan bahar candan ve murat boz birlikte çıkarken yakalandı. Akşam eğlencesinden sonra ünlü sunucu eserin evine giden murat boz ve bahar candan sabaha doğru eserin lüx villasından ayrıldılar. İşte benim stilimin yarışmacısı bahar candan ünlü şarkıcı murat boz ile görüştüklerini yalanlamadı. 

Ünlü sunucu ve komediyen eser ve ünlü şarkıcı murat boz bahar candan ile birlikte bir gece kulübünde eğlenmeye başladırlar. Keyifli eğlencenin ardından ünlü şarkıcı murat boz bahar candan ile birlikte eserin lüx villasına gittiler. Villadan ise sabah saatlerinde birlikte çıktılar. Birlikte görüntülenen ünlü şarkıcı murat boz ve bahar candan açıklama yaptı. İşte benim stilimin yarışmacısı bahar candan murat boz ile görüştüklerini doğruladı. Murat boz ise herşeyin göründüğü gibi olmadığının açıklamasını yaptı.