Bahçeye Çiçek Dikmek İsteyen Vatandaş, Kemik Parçalarıyla Karşılaştı

İzmir'in konak ilçesinde yaşayan bir vatandaş evinin bahçesine çiçek dikmek için harekete geçti. Adam evinin bahçesine çiçek dikmek için evinin bahçesini kazmaya başladı. Adam evinin bahçesini kazdıkça büyük bir şok ile karşılaştı.

Adam çiçek için evinin önündeki bahçeyi kazması halinde bir çok kemik ile karşılaştı. Adam gördüğü manzara karşısında büyük şaşkınlık ve durgunluk yaşadı. 33 Yaşındaki adam katlı apartmanda oturuyor. Ve evinin önündeki bahçeye çiçek ekmek için bahçesini kazmaya başladı. Adam bahçeyi kazdıkça adamın karşısına birden fazla kemik çıktı. 

Adam gördükleri karşısında büyük bir şok yaşadı. Ve hemen polis ekiplerine haber verdi. Polis ekiplerininde yaptığı kazıda çok fazla kemik çıktı. Bahçeden çıkan kemikler incelenmek üzeri adli tıpa gönderildi. Kemikleri gören kişiler ise kemiklerinin bir insana ait olduğunu söyledi. Sonuç ise adli tıp kurumundan çıkan haberler ile aydınlanacak. Kemikler eğer ki bir insana ait ise olay yerinde polis büyük bir çalışma başlatacağı söylentiler arasında yer aldı.