Banka Soymaya Kalkan Hırsız, Alarmı Duyunca Kaçtı

Adana'da yine pes dedirten olay yaşandı. Adana'nın bir ilçesinde özel bankanın kapısını tornavida ile açmaya çalışan hırsız adam amacına ulaştı. Bankanın özel kapısını tornavida ile açarak bankanın içerisine girdi.

Ancak bankanın alarmı çalınca hırsızlık için bankaya giren adam arkasına bakmadan kaçtı. Genç adam günlerdir banka soymayı planlıyormuş. Adana'nın bir ilçesinde bulunan bankanın soygununu gerçekleştirmek için genç adam olay yerine geldi. Ve elinde bulunan tornavida ile bankanın özel yapılı kapısını açmayı başardı. Banka kapısından yavaşça içeriye sızan adam bankanın alarmını duyunca hızla bankanın içerisinden kaçtı. 

Genç adam hırsızlık yapmak için gece saatini seçti. Gece saat 2.00 arasında soygununu gerçekleştirmek üzere harekete geçti ancak işler umduğu gibi gitmeyince banka soyguncusu soluğu kaçmakta aradı. Alarmın çalması üzerine bankaya çok sayıda polis ve banka yetkilileri geldi. Banka yetkilileri kamera görüntülerine baktı. Ve bankadan herhangi bir şey çalınmadığını polislere bildirdi. Polisler olay ile ilgili soruşturma açtı.