Beşiktaş'ta Dev Maç Öncesi Davullu Zurnalı Kutlama

Beşiktaş'ta bugün oynanacak olan Beşiktaş - Benfica maçı öncesinde taraftarlar çarşı'da davul zurnalı kutlama hazırlıkları yapıyor.

Beşiktaş Kendi evinde Benfica'yı Malup edebilecek mi ?

Bugün oynanacak Beşiktaş - Benfica maçı öncesinde çarşı taraftarı davul zurna eşliğinde kutlama hazırlıkları yapıyor. Kendi evinde yenilmeyen Beşiktaş bu gün oynanacak olan Benfica ile karşılaşmasından galip ayrılabilecek mi ?Taraftarların büyük destek verdiği Beşiktaş puanı alarak taraftarlarının sevgisini daha çok kazanmak istiyor. Ligde büyük bir ilerleme kat eden Siyah beyazlılar bu gün oynanacak karşılaşma sonrasında Siyah beyazlılar gruptan çıkma ihtimalini zayıflatacak olmanın bilinci ile güçlü bir duruş ile oynayacaklarını umuyoruz.  

Benfica teknik direktörü maç hakkında açıklamada bulunurken Beşiktaş taraftarının çok güçlü bir kitleye sahip olduğunu belirterek bu mücadelenin güzel ve çekişmeli geçeceğine vurgu yaptı. Savunmada çok iyi olan Benfica bu maçtan malup'mu ayrılacak ? Yoksa galibiyetle'mi ayrılacak tüm soruların cevabı bu akşam oynanacak karşılaşmanın sonunda belli olacak.

Beşiktaş Benfica