Beylikdüzü'de İntihar Etmek İsteyen Kadının Şok Anları

İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde henüz belirlenemeyen nedenlerden dolayı intihar etmek isteyen kadını kocası tutmaya çalıştı. Fazla dayanamayan adam bırakınca 8.kattan yere çakılan kadının yoğun bakıma alındığı bildirildi.

İntihar Etmek isteyen Kadının Kocası Tutmak İstedi !

Olay İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde yaşandı. Henüz belirlenemeyen bir neden ile 8. kattan kendisini aşağı atmak isteyen kadının yarı çıplak halde sağır ve dilsiz olan kocası tarafından tutulduğu anlar ekranlara yansıyor. Çevredekilerin toplanarak sağlık ekiplerine ve itfaiyeye haber vermesi üzerine kadını tutan kocasına bırakma sesleri mahallede yükseldi. Olayın şokunu yaşayan mahalle sakinleri bir anda adamın elinden kayıp düşen kadını görmeleri yürekleri dağladı. Bazı kadınlar olay anında göz yaşlarını tutamadılar.

İntihar olayının yaşandığı dün saat 17.00 civarlarıydı.  Beylikdüzünün Barış Mahallesi'nde gerçekleşen olay sonrası eşinin sessiz çığlıkları izleyenlerin gözünden kaçmadı. Eşini tutamadığı için sinir krizi geçiren adamın duvarlara vurduğu anlar kameralara yansıdı. Olay sonrası ilk müdahaleyi yapan sağlık görevlileri kadını hemen hastaneye kaldırdı. Olay ile ilgili soruşturma başlatılırken intihar eden kadının sağlık durumu ile bir açıklama yapılmadı.

Eşini çaresizce tutmak isterken kameralara böyle yansıdı !

Video'da çaresiz kadını kurtarmak isteyen kocasının nasıl mücadele verdiğini görüyoruz. Bir süre tutmaya çalıştığı eşini artık dayanamayan adam bırakmak zorunda kalıyor ve kadın 8.kattan aşağı düşüyor.

Beylikdüzü İntihar