Bursa'nın Baş Belası Yeşil Saçlı Torbacı Kıza Baskın

Bursa'da yine bir zehir olayı daha yaşandı. Yeşil saçlı diye ismi geçen genç kız uyuşturucu bağımlılarını uyuşturucu satmakla biliniyordu.

Polis kısa süre içinde uyuşturucu satanları ve uyuşturucu içinlerin peşine düştü. Polis kısa zamanda uyuşturucu içenleri yakaladı. Ve sorguya aldı sorguya alınan uyuşturucu bağımlıları uyuşturucuları yeşil saçlı bir genç kızdan aldıklarını söyledi. Polis gençlerin verdiği ifade üzerinden yola çıkarak yeşil saçlı kızı hemen yakaladı. Yeşil saçlı kız ile birlikte polis 10 kiyi daha göz altına aldı. 

Bursa'da uyuşturucu avına çıkan polisler kısa süre içinde uyuşturucu kullananları yakaladı ve uyuşturucu kullanan kişilerin uyuşturucuyu kimden aldıklarını polis gençlere sordu. Uyuşturucu bağımlıları uyuşturucuları yeşil saçlı kızdan aldığını söyledi. Polis zaman kaybetmeden hemen yeşil saçlı kızın peşine düştü ve yeşil saçlı kıza baskın yapıldı. Baskın yapıldığı yerde ise 5 kilo 652 gram esrar, değişik miktarlarda metamfetamin ve bonzai maddeleri ele geçirildi. Yeşil saçlı kız ile birlikte polis 10 kişiye göz altına alarak polis aracına bindirdi.