Çamaşır Asarken Bıçaklı Saldırıya Uğradı

Adana'da meydana gelen korkutucu olay balkonunda çamaşır asan 33 yaşındaki kadın yüzü maskeli bir kişi tarafından ağır bir şekilde bıçaklı saldırıya uğradı.

Adana'da ikamet eden kadın çamaşır asmak için evinin balkonuna çıktı çamaşırlarını asarken birden yüzü maskeli bir kişi ile karşılaştı maskeli adamın kimliği belirlenmemesine rağmen maskeli adam kadına bıçak ile saldırdı neye uğradığını bilmeyen kadın ağır bir şekilde yaralanarak kanlar içinde yere yığıldı. 

Kol, göğüs ve sol koltuk altından bıçaklanan kadın, kanlar içinde yere yığılırken, saldırgan gecenin karanlığından yararlanıp kaçtı. Olay sırasında yatak odasında uyuyan ve eşinin çığlıklarına uyanan 38 yaşındaki Ümit Saim, balkona çıktığında, eşini yerde yatar halde buldu. Ağır yaralanan bir çocuk annesinin hayati tehlikesi bulunuyor. 

Ağır yaralanan bir çocuk annesi kadın olay yerine çağrılan ambulansın ardından hızlı bir şekilde hastaneye kaldırıldı. Yoğun bakım servisinde tedavisi devam eden Saim'in hayati tehlikesinin bulunduğu belirtildi. Bıçaklı saldırganı yakalamak için çalışma başlatan polis, soruşturmaya çok yönlü olarak devam ettiğini açıkladılar. Olay yerini terk eden saldırgan her yerde aranıyor.