Karaman'da meydana gelen tüyleri ürpertici haber ise, Karaman'da yaşayan 22 yalındaki anne evlilik dışı sevgilisinden hamile kaldı hamileliğini herkesten gizleyen vicdansız anne bebeğini kendi imkanları ile dünya'ya getirdi. Yeni doğan bebeğini balkona bıraktı.

2 Günün ardından bebek balkonda cansız bir şekilde bulundu. Karaman'da yaşayan genç anne 22 yaşında olmasına rağmen evlilik dışı sevgilisinden hamile kalınca hastanede doğum yapmayı kabul etmedi. Ve doğumu yaklaşan 22 yaşındaki genç anne ailesi ile yaşadığı evde bir kız bebeği kendi imkanları ile dünya'ya getirdi. Ancak doğurduğu kız bebeğini balkonda bıraktı. Bebek 2 gün sonra cansız bir şekilde polis tarafından bulundu. Genç anne çıkarıldığı mahkemede tutuklandı. 

Bebeğini acımadan ölüme ter eden anne alınan bilgilere göre 25 yaşındaki bekar ve oto tamircisi ile aşk yaşadıkları ortaya çıktı. Oto tamircisinden hamile kalan genç anne geçtiğimiz günlerde hastaneye kontrol amacı ile gitti anneyi tedavi eden doktorlar doğumun yaklaştığını söyledi ancak kadın hastanede doğum yapmayı istemedi. Doktorlar ancak babasının izni olunca hastaneden çıkabileceğini söyledi kadın birlikte olduğu adamı çağırıp evrakları imzalayıp hastaneden ayrıldı. Ve bebeğini cani bir şekilde ölüme terk etti.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları