Çaresiz Anne, Kayıp Kızına Seslendi

Denizli'de akıllara durgunluk veren olay ise evli ve bir çocuk annesi olan kadın eşini ve çocuğunu bırakarak kayıplara karıştı. 1 Yıl boyunca kayıp olan kadından haber alamayan aile kızına seslendi. 1 Yıl önce eşini ve 3 yaşındaki çocuğunu bırakıp kayıplara karışan.

23 Yaşındaki genç kadının izine rastlanamadı. Genç kadının çocuğunun bakımını kayıp olan genç kadının annesi üstlendi. Ve acılı anne kızına geri dön çağrısı yaptı. Kayıp olan genç kadın 5 yıl önce kaçarak evlenmişti bakkal çalıştıran eşi ve 3 yaşında bir kızı vardı. Ancak genç kadın eşini ve çocuğunu bırakıp ortadan kayboldu. 

Genç kadının ortadan kaybolmasının ardından genç kadının eşi ne yaptıysa genç kadının izini bulamadı. Genç kadının kaybolmasının ardından 1 yıl geçmesine rağmen genç kadının izine hale rastlanamıyor. Genç kadının annesi kızının eşinin arkadaşları ile kaçtığını ortaya sürdü. Damadım yatsı namazını kılmak için bakkaldan ayrılır iken kızım 3 yaşındaki çocuğunu bakkala bırakıp kayıplara karıştı dedi. Ve yapmış olduğu tüm çabalara rağmen kızından 1 yıldır haber alamadığını belirtti.