Eskişehir çevre yolunda çıplak kadın cansız mankeni ağaca asılı bir halde astılar vatandaşların dikkatini çeken olay vatandaşları büyük bir şekilde şaşırtmaya yetti. Eskişehir çevre yolunda boynundan asılı cansız çıplak manken ağaca asılı bir şekilde bulundu.

Çıplak cansız mankeni ağaca asılı bir şekilde görenler kısa süreli şok yaşadı ve olayı hemen jandarma ekibine bildirdi. Olay yerine gelen jandarmalar da ağaca asılı cansız çıplak mankeni olay yerinden kaldırdı. Mankeni gören jandarmalar da kısa süreli şok yaşadı kimin yaptığı ve ne için yaptıkları bilinmeyen olayın sır perdesini araştırmak üzere jandarmalar araştırmaya başladı. 

Kimlerin olay günü orada olduğu ve ne için çıplak cansız mankeni boynundan asarak ağaca bağlandığını araştırmalar ardından jandarma tüm kamera görüntüleri izleyerek olayın nasıl gerçekleştiğinin gerçeği peşinden gitmesi sonucunda araştırmalar hala devam ediyor. Ne amaçla ağaca asıldığı bilinmeyen mankeni gören sürücüler ise şaşkınlıkla izledi. Cansız manken, vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen jandarma ekipleri tarafından bulunduğu yerden kaldırıldı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları