Ceylan Katili İçin Bunları Yazmıştı

İstanbul'da kan donduran bir haber ile ortalığı ayağa kaldıran olayın ardından çok çarpıcı açıklamalar ortaya çıktı. İstanbul'da ağabeyi tarafından uykudan.

Kaldırılarak öldürülen genç kız sosyal medyadan abisi için şu sözleri yazmış bir tek ağabeyim olsun bana yeter bana bir şey olmaz yazmıştı. Genç kız sosyal medya'ya bunları yazar iken ecelinin ağabeyi elinden olacağını aklının ucuna bile getirmemişti. Çok sevdiği asala ağabeyinden zarar görmeyeceğini ortaya koyan genç kıza en çok ağabeyi zarar vererek geç kızı hayattan kopardı. 

Ağabey ve kız kardeş arasından bir zamanlar hiç bir şekilde su sızmadığı belirlendi ancak son günlerde ağabeyi ile arasında gerginlik vardı. Genç kız bir arkadaşı ile sinemaya gitti. Bunu duyan vicdansız ağabey çok sinirlendi. Akşam yemeğini yedikten sonra odasına çekilen 24 yaşındaki genç kız odasına uyumak için gitti. Ardından ağabeyi genç kızın odasına giderek genç kızı uykudan uyandırdı. Ardından sözlü tartışma başladı sinirlerine hakim olamayan ağabey silahını çıkarıp genç kıza 4 kez ateş etti. Genç kız olay yerinde can verdi.