Çocuklarını Boğarak Öldüren Kadın

Geçtiğimiz günlerde İstanbul bağcılar'da iki çoğunu birden öldüren kadın tutuklanarak kadın savcılıkta ifadesini soğuk kanlılıkla verdi eşi ile sorunlar yaşayan kadın kocası ile sorunları vardı ve 2 çocuğu ile birlikte yaşıyorlardı. Ancak çocukların uzun süredir sağlık problemlerinin olduğunu anlattı.

Ve sürekli hayal gördüğü kişinin adını ise yeşil adam çocuklarımı öldürmemi istedi çocuklarını öldürür isen daha iyi ve daha güzel olur demesi sonucunda bende çocukları boğarak öldürdüm diyerek kan donduran ifadeler verdi. 

Sağlık sorunundan ve akıl sorunundan endişe edilen kadın akıl sağlığının yerinde olup olmadığı konusunda şüpheye düşüldüğü tespitlerine yer verdi. İfade sırasında sürekli titreyip ağlayan kadın olayın nasıl olduğunu hatırlamadığını kendine geldiğinde ise kendisini bir banyoda olduğunu belirtti. 

Olayın ardından ağabeyini arayıp çok acil bir şekilde kendi evine gelmesini istedi olay yerine gelen ağabey çocukların yaşamadığını anladı. kardeşi, yeğenlerini yatakta ölü buldu. Haber verilmesi üzerine olay yerine gelen Bağcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, psikolojik sorunları olduğu ileri sürülen H.T'yi gözaltına alındı.