Çocuklarını Eve Almayan Baba Polislere de Baltayla Saldırdı

Kütahya'da yaşayan adam çocuklarını eve almayan baba ihbar üzerine çok sayıda polisler adamın evine geldi adam polislere balta ile saldırdı. Kütahya'da çocuklarını eve almayan 45 yaşındaki baba mehmet ali erdoğmuş, evine gelen polislere balta ile saldırdı.

1 Polisi hafif yaralayan 45 yaşındaki Mehmet ali erdoğmuş polisler tarafından kısa süre içinde göz altına alındı. 23.00 sıralarında Yenidoğan Mahallesi Uslu Sokak'ta meydana geldi. Babaları Mehmet Ali Erdoğmuş'un kendilerini eve almadığını söyleyen 2 kardeş, 155 Polis İmdat hattını arayarak yardım istedi. Polis ekipleri ihbar üzerine baba Erdoğmuş'un oturduğu eve gitti. Mehmet Ali Erdoğmuş eve gelen 2 polis memuruna baltayla saldırdı. 

Polisler Erdoğmuş'u etkisiz hale getirip gözaltına aldı. Polisler ile tartışmaya giren 45 yaşındaki adam tartışma esnasında polislere diklendi tartışma şiddetlenince 1 polisi başından yaraladı. Yaralanan polis çenesinden ve başından yaralanma sonucunda hastaneye kaldırıldı. Ciddi bir sorunu olmayan polisin sağlık durumu iyi olduğu söylentiler arasında yerini aldı. Göz altına alınan 45 yaşındaki adam daha önce tartıştığı akrabalarının arabasına da balta ile zarar verdiği anlaşıldı.