Demet Akalın Survivor Yarışmacısı Burçak'ı Hedef Aldı

Ünlü şarkıcı demet akalın yine açtı ağzını yumdu gözünü Survivor bağımlısı olan ünlü sanatçı yarışmacı burçak'a ateş püskürdü. Survivorı sıkıca takip eden ve sürekli eleştirilerini sosyal medyada paylaşan ünlü sanatçı akalın bu kez çok kızdı.

Demet akalın burçak elenir ise davul zurna çaldıracağım diyerek haberi sosyal medya hesabından duyurdu. Dün akşam ekranlara yeni bölümü ile gelen Survivorı demet akalın hem izliyor ve hemde sosyal medya üzerinden yorumlarını paylaşıyordu. Ancak dün akşam demet akalın gönüllüler takımından olan burça'a fena bir şekilde ateş püskürdü. Ünlüler takımından olan sema ile tartışmaya giren burçak semaya bak ya ağlıyor diyerek gülmesi akalını fena bir şekilde ayar etti. 

Demet akalın sosyal medya üzerinde gönüllüler takımında olan burça'a açtı açtı ağzını yumdu gözünü, Akalın sosyal medya üzerinden gönüller takımından olan burça'a bu sözler ile hedef aldı.Şu burçak elendiğinde davul zurna çaldıracağım. Ne terbiyesiz kızsın sen ya! Bir anneye kaçıncı hahah Sema'ya bak ağlıyor dedin ya Yazıklar olsun sana diyerek tepkisini sosyal medya üzerinden verdi.