Araba tutkunlarının arabalara büyük bir tutkusu olması nedeni ile dünyanın en teknolojik arabası tasarlandı. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte akıllardan çıkmayacak işlere imzasını atan teknoloji artık hayatımızda yerini farklı bir yere bırakmıştır.

Özellikle arabalarının üzerinde yeteneklerini adeta dile getiren teknoloji her daim yapmış olduğu olan üstü gösterimler ile akılları başlardan alıyor.  Elektrikli Otomobili Fisker EMotion görünüşü sayesinde bir çok kişinin ilgisini çekmeye başardı. Diğer elektrikli rakiplerini sollayan bu yeni araba alıcılarını bekliyor. elektrikli otomobilin ne kadar iyi bir kalkış yapabildiğini bizlere göstermişti. 

Ancak Fisker tarafından yaratılan bu eşsiz makine, saatte maksimum 260 km/s hıza ulaşmakla kalmayıp, grafen den oluşan güçlü bataryası sayesinde de 643 kilometrelik mesafe katedebiliyor. Yeni modelleri ile tüm dikkatleri üzerine çeken bu arabanın fiyatı şimdilik açıklanmıyor. Dünyanın en teknolojik elektrikli arabanın bu günlerde alıcısı şimdiden çoğalmış durumda. Yeni tasarımı ve benzersiz özellikleri sayesinde yerini çok farklı yerlere taşıyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları