Dünyaya Gelen Beşizler 1 Yaşına Girdi

Bursa'da dünyaya gelen beşizler 1 yaşını doldurdu Hatice ve fatih yılmaz çiftinin geçen yıl dünyaya getirdikleri beşizlerin doğum günü partisini düzenledi.

Beşizler hep birlikte 1 yaşına girerken çok güzel kareler ortaya çıktı. Hatice ve fatih yılmaz çifti evlenince 5 yıl çocukları olmadı çocuk istemelerine rağmen çocukları olmayan çift tedavi gördü ve tedavi sonrasında 3 yıl içinde hamile kaldığını öğrendi aile büyük bir sevinç yaşadı ilk doğumundan sonra bir tane daha çocuk isteyen aile tekrar hamile kaldığını öğrendi ancak çocukları bir değil beşiz olduğunu bilmiyordu. 

Kontrol amaçlı hastaneye giden kadın kontrol olunca bebeğin bir değil beşiz olduğunu öğrendi büyük bir şoka uğrayan kadının sevinde adeta 5. katlandı. Fatih ve Hatice Yılmaz çifti 1 yaşına giren beşiz bebekleri Tenzile, Hira Nur, Havva, Rabia ve Berfin'in üzerinde beşinin resimlerinin bulunduğu yaş pasta yaptırıp evlerini süsleyip doğum günü partisi düzenledi. 

Aile arasında gerçekleşen yaş günü partisinde Hatice Yılmaz duygularını dile getirdi. Tek istediği hep beraber mutlu mesut nice yıllara diyerek duygularını belirtti.