Eşini Öldürten Kadına Müebbet, Katil Enişteye 20 Yıl Hapis

Antalya'da ikamet eden eşinden ayrı yaşayan kadın eşinin serveti için eniştesi ile anlaşma yaptı. Eşinin servetine sahip olmak isteyen kadın eniştesine ayrı yaşadığı eşine öldürttürdü.

Antalya'da gerçekleşen olay ise eşinden ayrı olan kadın eşimin servetine sahip olabilmek için eniştesi ile anlaştı. Eniştesinden eşini öldürmesini istedi ancak eniştesi bu olaya sıcak bakmadı kadın sürekli eniştesini baskı altında tutuyordu. Ne zaman olacak  yaşıyor hala diyerek eniştesini baskı altında tutuyordu. Eşini serveti için eniştesine öldürten kadına ömür boyu hapis cezası verildi. Cam sanayi sahibi adam başından pompalı tüfek ile vurularak öldürüldü. 

Göz altına alınan adamın bacanağı 28 yaşındaki Veli İlkhan Taşkın ile arkadaşı 27 yaşındaki Gürcan Yeşil kaya, tutuklandı. Dava sonucu cinayetten suçlu bulunan kişilerin ömür boyu hapsine karar verdiler. Hapse giren enişte mektup yazdı. Mektubunda ise bu yazılar vardı. Baldızım ayrı yaşadığı eşini öldürmemi istedi. Ve bunun karşılında bana 3000 bin lira verecekti. Olay gerçekleştikten sonra bana para falan vermedi beni bu suça baldızım sürekledi diyerek mektubunu gönderdi.