Esmerlere Yakışan Saç Rengi

Esmer bayanlar normalde saçlarını açık renge boyamaktan kaçınır çünkü açık renkler esmer bayanlara yakışan saç renkleri nelerdir. Esmer tene sahip kadınların belki de en çok tercih ettiği renklerden biri siyahtır.

Çünkü siyah görüntü olarak esmer tenlilere en fazla yakışan renklerden bir tanesidir. Saçını siyah renge boyatan esmer kadınların daha seksi ve daha gizemli bir görüntü yakalayabildiği de emin olmalısınız. Kahve ve bal renklerinin birbiriyle yakaladığı uyumu, saç rengi olarak karıştırarak kullanılmasında da elde edilmesinin mümkünlüğü vardır. 

Esmer tenli kadınların bu tip renkleri tercih etmesi doğrultusunda, saçlardaki bu renk kadınlara en çok daha çarpıcı yüz hatları görüntüsü olarak geri dönüşü olmaktadır.  Esmer tene sahip bayanların doğal bir görüntü elde edebilmek adına tercih ettikleri saç renklerinden bir tanesi de budur. Bu renk saçlara hem doğal bir parlaklık görüntüsü kazandırır hem de daha canlı bir yapı oluşturduğundan görüntünün daha dikkat çekici olabilmesini sağlamaktadır. 

Saçlarını bu renge boyatan kadınların saç rengi doğal yollarla açılmış izlenimi yaratmaktadır. Hele ki hem esmer tenli olup hem de göz rengi ela renk ya da yeşil renk olan kadınların mutlaka bu tonu tercih etmeleri gerekmektedir.  Özel olarak dalgalı saçlara sahip esmer kadınlarda çok havalı ve güzel bir görüntü yaratan orta küllü kahverengi saç rengi uygulaması, kadınlarda saçların görüntüde bir tık daha ortaya çıkmasına ve daha alımlı bir görünüme sahip olunmasına vesile olmaktadır.

saç esmer esmer saç sitilleri