Esra Erol, Yeni Projeyle Gelecek

İzdivaç programlarının kaldıracağı iddiasıyla ortaya atılan bilgilere göre yoğun taleplerden dolayı evlilik programlarının tamamen kaldırılacağı ortaya koyuldu. Yoğun talep üzerine gelen şikayetleri değerlendirmeye alanlar artık evlilik programlarının tamamen kalkacağını belirtti.

Skandalların eksik olmadığı evlilik programlarında uygunsuz hareket ve konuşmaların ardından tüm evlilik programları kaldırılıyor. Bunun üzerine Esra Erol yeni projesiyle ATV ekranlarında tekrar farklı bir işle ekranlarda yer alacağını açıkladı. Ekranlarda en çok izlenen reyting kıran evlilik programları hem çok izleniyor hemde çok eleştiriyor. Ve eleştiri yapanlardan en çok şikayet gelmesi üzerine tüm evlilik programlarının kaldırılmasına karar verildi. 

2007 Yılından beri evlilik programı yapan Esra Erol ekranların sevilen ve tanınan yüzü olmuştu. Evlilik programlarının kalkacak iddiasından sonra Esra Erol yeni proje için kollarını sıvadı. Esra Erol ATV ekranlarına yeni bir proje ile tekrar geleceğini yapmış olduğu evlilik programından duyurdu. Esra Erol yapmış olduğu açıklamada ben onursuz bir insan değilim herkes çamur atıyor diye sözleri ile dikkatleri üzerine çekti. Esra Erol bu konuşmaları yaparken sözlerinin titrediği ve ağlamamak için kendini zor tuttuğu gözlerden kaçmadı.