Feci kaza! Metrelerce sürüklendi

Trafik kazaları günümüzde can almaya ve yaralanmalara sebep olmaya devam ediyor. Feci kaza! Metrelerce sürüklenen araçlarda bulunan vatandaşları kurtarma çalışmaları başlatıldı.

Zeytinburnu bölgesinde aniden direksiyon hakimiyetini kayıp eden kişisel bir otomobil ticari bir araca çarptı. 20 metre kadar bir mesafe sürüklenen ticari araç, çarpmanın etkisi ile çok hasar aldı. Kaza Adnan Menderes Bulvarı Edirne istikametinde seyir halinde bulunan araçlar arasında meydana geldi. 34 BST 954 plakalı otomobil Vatan Caddesi'nden Edirne yönüne giderken Zeytinburnu tarafına yön değiştirmek istedi ve bu sırada çarpışma meydana geldi.

Engin B.'nin kullandığı 34 TEV 74 plakalı taksi ile çarpıştı ve olay yerinde panik yaşandı. Kaza sonrası ile yardıma koşan vatandaşlar olaya müdahale etmeye başladı. Olay yerinde iki kişi yaralı olarak araçtan çıkartıldı. Sağlık ekipleri yaralı olan kişilere acil müdahalede bulundu. Kazayla ilgili ise geniş kapsamlı olarak soruşturma başlatıldı. Olaya ilişkin durumlar şu anda hala devam ediyor.

kaza haberler son dakika kaza trafik kazası