Fenerbahçe – Galatasaray Ne Olur?

Fenerbahçe – Galatasaray maçı yarın akşam olacak ve bu maçta kim kazanacak? inanın bu soruyu milyonlarca kişi merak ediyor. Ama sizlere kendi fikrimi söylemem gerekirse, Fenerbahçe ilk yarıda alır diyorum ve ikinci yarı Galatasaray alır.

VF Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Finali(KMF)’ne kim yükselecek bu konu hala merak uyandırıyor. Ama sizlere şöyle derim ki bence Fenerbahçe bu zafere ulaşacaktır. Ama hiç belli olmaz, Galatasaray yine iyi bir takım ve son maçlarında gerçekten vermiş olduğu mücadele konusunda başarıları elde etmeye devam ediyor. 

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi’nde dokuz haftalık lig süresi sona erdi. Ligi 16 galibiyet – 2 yenilgi ile zirveden bitiren 1907 Fenerbahçe, yarı finale yükselmek için buna hak kazandı. İnanıyorum ki yine bu maçı alacak. Galatasaray'ı ise hiç bir zaman küçümsemek doğru olmaz. Oda sağlam bir takım.

Ama ne yapalım, şu anda bekleyelim ve yarın akşam maç sonucu ne olur hep birlikte görelim. Sizlerde önerilerinizi yorum olarak atabilirsiniz. Bu sayede bir çok kişiye fikir vermiş olursunuz.

Fenerbahçe Galatasaray Maç