İstanbul Taksimde oteller zinciri gece müdürü iş yerinin yüksek çatısından bitişik binanın apartman boşluğuna düşerek feci bir şekilde can verdi. Belirlenen ve edilen bilgiye göre oteller zincirinin sorumlusu olan 50 yaşındaki adam gece saatlerinde çatıyı kontrol etmek için çatıya çıktı.

Birden dengesini kaybeden 50 yaşındaki otel sorumlusu adam birleşik binaların apartman boşluğuna düşerek hayatını kaybetti. İş arkadaşları duydukları seslerin üzerine ne olduğunu anlayamadı. Ve hemen olay yerine koştular ve yerde hareketsiz bir şekilde yatan 50 yaşında ki arkadaşlarını gördüler gördükleri olay karşında iş arkadaşları hemen polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. 

Olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri hemen düşen adama yardım etmek için 50 yaşındaki adamın yanına koştular ancak her şey için çok geçti. Çatıdan düşüp hayatını yitiren adam artık yaşamıyordu. Olay yerinde feci bir şekilde can vermişti. ambulansa koyulan ceset hastaneye kaldırıldı. İş yeri arkadaşları polise olayı anlattı polis olay yerinde araştırmalarını sürdürdü. Ve nasıl böğle bir şey olduğuna ölen adamın iş arkadaşları akıl erdiremedi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları