Gölde Cesedi Bulunan Genç Kızın Hikayesi Yürek Yaktı

Adana gölünde bulunan cansız bir kadın cesedinin gerçek hikayesi yürekleri yaktı. Genç kız 2 yaşında iken babasını kaybetmişti.

Genç kızın annesi 2. evliliğini yapınca üvey babası kendisini istemediği için annesi genç kızı evlatlık verdiği ortaya çıktı. Adana gölünde cansız bir şekilde cesedi bulunan genç kızın yaşadıkları yürekleri yakmaya yetti. Evlatlık verildiği üvey annesini, daha sonrada babasını kaybeden kızın, evlatlık alan şahsın ikinci eşi tarafından büyütüldüğü ortaya çıktı. Adana'da içleri yakan bir durum ortaya geldi. Adana gölünde cesedi bulunan genç kız 2 yaşında iken babasını kaybetmişti. 

Annesi başka biri ile evlilik yaptı. Ancak annesinin 2. eşi yani üvey baba genç kıza sahip çıkmadı. Ve genç kızı istemedi genç kızı çocukları olmayan bir aileye verildi. Genç kızın evlatlık verildiği aile genç kıza sahip çıktı. Ancak kısa bir süre sonra genç kız üvey babasını kaybetti. Genç kızı ölen üvey babasının 2. eşi bakıp büyüttüğü ortaya çıktı. Genç kız daha önceden de intihar teşebbüsünden bulunduğu bildirildi.