Güneşi Fırsat Bilen Vatandaşlar Denize Girdi

Antalya'da soğuk havaların bitmesinden dolayı vatandaş güneşli havayı fırsat bulup hemen Antalya denizine koştu. Güneşli hava eşliğinde vatandaşlar denize girerek denizin tadını çıkardı. Antalya'da sıcak havaların oluşması ile birlikte vatandaşlar büyük bir fırsat yakaladı.

Ve güneşli havanın keyfini çıkarmak için tepelerde oluşan kar manzarası eşliğinde denize girerek denizin keyfini doyasıya çıkardı. Hava sıcaklığının artması ile birlikte vatandaşlar boş durmadı ve Antalya'da yerli ve yabancı turistlerin arasında denize akın etti kimi vatandaş tek başına denizin tadını çıkartırken kimi vatandaş ise ailesi ile denize gelerek denizin ve güneşli havanın tadını deniz kıyısında kahvaltı yaparak çıkardı. Antalya bu gün denize ve güneşe doydu. 

Güneşli havanın etkisi ile birlikte vatandaşların çoğu bu fırsatı kaçırmadı ve denize akın etti. Antalya ile Sivas'ı karşı karşıya tuttuğumuzda ise Sivas'ta kar yağarken Antalya'da güneş açtı. Antalya'ya gelen Sena Özcan da, "En son Sivas'ı bıraktığımda kar yağıyordu, buraya resmen yaz gelmiş dedi ve güneşli havanın keyfini çıkardı. Denize girmeyi düşündü ancak hazırlıksız olduğu için denize giremedi sadece denize girenleri izleyip güneşli havanın tadını doyasıya çıkardı.