Tarzan filminde akıllara kazınan sahne Hindistan'da gerçek oldu. Yapan hayatı koruma polisleri ormanda dolaşırken yabani maymunlar ile birlikte yaşadığını fark etti.

Yabancı hayvan koruma polisleri gördüklerine inanamadı daha fazla küçük kıza yaklaşınca maymunlar ile yaşayan küçük kızın 8 yaşında olduğunu fark etti. Polis küçük kızı gördükten sonra 8 yaşındaki küçük kızın tıpkı maymunlar gibi davrandığını fark etti. Yabancı hayvan koruma polisleri gördükleri manzara karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. 

Yabanı hayvan koruma polisleri maymunlar ile birlikte yaşadığı küçük kızı maymunların arasında bulur iken hiç vakit kaybetmeyerek küçük kızı hemen hastaneye kaldırdı. Yabancı hayvan koruma polisleri ormanlık alanında dolaşır iken 8 yaşındaki küçük bir kız çocuğuna rastladı. Polisler küçük kıza yaklaşmaya kalkınca maymunlar rahat tavır sergiler iken maymunlar ile birlikte 8 yaşındaki küçük kızda çığlık attı. Hastaneye kaldırılan küçük kız konuşamıyor ve insanların konuştuğunu anlamıyor emekliyor ve insanlardan korkutuğu için şiddet içeren davranışlarda bulunduğu tespit edildi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları