İbrahim Erkal Beyin Kanaması Geçirmiş, Derin Komada

Ünlü sanatçı İbrahim Erkal hastaneye kaldırıldı. Sağlık durumunun iyi olmadığı belirtilen ünlü sanatçının derin bir komada olduğu söylendi.

Beyin kanaması geçiren ünlü sanatçı İbrahim Erkal hemen hastaneye kaldırıldıktan sonra derin komada olduğu söylendi. Ve hemen ameliyata alındı. Ünlü sanatçı İbrahim Erkal'ın sağlık durumuyla ilgili kaldırıldığı hastaneden yapılan açıklama geldi, Son derece ciddi beyin kanamasının olduğu saptanmış olup hastamız derin koma durumundadır dediler. Ve ünlü sanatçıyı hemen ameliyata aldılar. Ünlü sanatçı İbrahim Erkal kendi evinin otoparkında baygın bir şekilde bulundu. 

Ve hemen hastaneye kaldırıldı. Eğitim ve araştırma hastanesine kaldırılan ünlü sanatçının ilk müdahalesi yapıldıktan sonra ünlü sanatçı İstanbul Beşiktaş'da bulunan özel bir hastaneye ambulans ile sevk edildi. Ünlü Sanatçının sağlık durumunu merak edenler için hastane ilk açıklamayı yaptı. Ciddi bir beyin kanaması geçiren ünlü sanatçı derin bir komada olduğunu hastane belirtti. Ünlü sanatçının ameliyata alııcağını bilgisini hastane tarafından söylendi. Ünlü sanatçının sağlık durumu ciddi olduğu belirlendi.