İbrahim Erkal İçin Umutlar Tamamen Tükendi

Ünlü şarkıcı İbrahim erkal beyin kanaması geçirmesinin ardından ünlü şarkıcı hemen ameliyata alındı. Yoğun bakımda kalan ünlü sanatçı için umutlar git gide tükeniyor.

Ünlü sanatçının son sağlık durumunu merak eden kişiler için hastaneden açıklama geldi. Ünlü sanatçı İbrahim erkal yaşama dair hiç bir sonuç vermediğini hastane tarafından açıklama yaparak belirlendi. Ünlü sanatçı ibrahim Erkal'ın beyin kanaması durdu. Ancak beynindeki ödeminin devam ettiğini hastane tarafından açıklandı. Ünlü sanatçı ibrahim erkal için umutlar tamamen tükendi. İbrahim erkal makineye bağlı bir şekilde yaşam mücadelesi veriyor. 

Ünlü sanatçının yapılan günlük kontrollerinde beyninde oluşan ödemin geriye ilerlememesi üzerine kalbinin çalışmasına rağmen makineye bağlı bir şekilde yaşam mücadelesi verdiği hastane tarafından açıklandı. Ünlü sanatçının son sağlık durumunu merak eden yakınları ve eyranları haberi alınca büyük bir üzüntü yaşadı. Hastane tarafından açıklamalara göre ünlü sanatçı ibrahim erkal için umutlar tamamen tükendi.