İngiliz Kadın, Üçüzlerine Farklı Zamanlarda Hamile Kaldı

İngiltere'de bir kadın üçüzleri olacağını öğrenince büyük bir şaşkınlık yaşadı. Şakınlığını üzerinden atamayan yabancı kadın hamilede kaldığı çocuklarına aynı anda hamile kaldığını öğrendi.

Yabancı kadın ve eşi kısa zaman içerisinde çocuk sahibi olmaya karar verdi. Bunun üzerine genç kadın hamile kaldı. Ancak normalden daha az görülen bir hamilelik olayı yaşadı. Genç kadın hastaneye gittiğinde üçüzlere hamile olduğunu öğrendi. Ve büyük bir şok yaşadı. Birinici şoku üzerinden atamayan yapancı genç anne adayı üçüz bebeğine aynı anda hamile kaldığını öğrenince şaşkınlığını gizlemedi. Üçüzlere hamşle kalan yabancı anne adayının doğumu 32 hafta sonucunda sürdü. 32 hafta sonucunda genç anne üçüzlerini kucağına aldı. 

Çift yumurta olan üçüzler birbirlerine çok benzemesi durumunda görenleri şaşkına çevirdi. Genç anne çocuk yapma kararının arkasından bu kadar çabuk hamile kalacağını beklemiyordu. Ancak üst üstte hamile kalınca birde çocukların üçüz olduğunu öğrenince büyük bir şaşkınlık yaşadığını anlattı. Üçüz çocuk hakkında bakın yabancı anne adayı ne söyledi. Çocuk yapma girişimlerimizin uzun süreceğini tahmin ediyorduk. Bu girişimler sırasında 2 kez hamile kaldığımı öğrenmek benim için büyük bir sürpriz oldu. Kendimi çok şanslı hissediyorum dedi.