iPhone 8'den kötü haber

İphone 7 çıkması ile birlikte İphone şirketi yeni bir telefon çıkarmaya imzasını atmış durumda. İphone 7 çok satmasının ardından İphone şirketi İphone 8'den bahsetmişti.

Yeni dönemde İphone 8 satışa sunulması beklenir iken kullanıcıyı üzen bir haber geldi. ABD merkezli teknoloji devi Apple'ın iPhone serisinin 10'uncu yılında tanıtacağı yeni model ile ilgili beklentiler oldukça yüksek gibi görünüyor. Ancak alınan bilgilere göre büyük bir sabırsızlıkla İphone 8 bekleyen kullanıcılar bu haberi almaların sonucunda üzülebilir. İphone'nin yeni hazırlamış olduğu rapora göre yeni İphone çalışmalara Eylül ayına yetişmeyeceği için İphone'nin satışı yapılmıyor. 

İphone'nin satışı ise bir kaç aya kadar ertelendi. İphone şirketi yapmış olduğu açıklamada İphone 8 5.8 inçlik iPhone 8'de kullanılan 3D teknolojisiyle ilgili zorluklar nedeniyle telefonun lansmanı Eylül ayından sonraki bir tarihe ertelenebilir. Olduğunu dile getirdi. İphone 8 tasarlayan kişiler aralık ayında ise İphone 8 yetişemeyeceğini ortaya sürdü. İphone'nin iddiası ise yeni çıkacak olan yeni telefonlar sınırları zorlayabilecek bir yapıya sahip olduğunu ve bu işte her zaman çok iddialı olduklarını belitti.