İş Bankası'ndan Kredi Kartı

Bir çok vatandaşın hayali bir kredi kartına sahip olmaktır ama bir çok banka kefilsiz, sigortasız, gelir belgesiz kredi kartı vermiyor. Ama İş Bankası'ndan kredi kartı almak için kefil yada gelir belgesi gerekmeden kredi kartı alabilirsiniz.

Ev Hanımlarına Gelir Belgesiz Kredi Kartı

İş bankasının yapmış olduğu bu kampanyayı sizlere açıklamak istiyoruz. Bu kampanyada her hangi bir gelir belgesi olmadan kredi kartı sahibi olabilirsiniz ama, bu imkandan bildiğimiz kadarıyla sadece kadınlar faydalanabiliyor. 

İş bankasına gittiğiniz zaman kadınlar için kredi kartı verildiğini müşteri temsilcisine sorabilirsiniz. Ev hanımlarına kredi verdikleri için hemen sizlere yardımcı olacaklardır. 500 TL limiti olan bir kredi kartı veriyorlar ve bunu kadınların kenarı para attıklarını bildikleri için belge istemeden kredi kartını veriyorlar.

Ev hanımları bu imkandan hemen faydalanabilirler. Tek yapmanız gereken şey, İş bankasına gittikten sonra kimlik bilgileriniz ile bir müşteri temsilcisine danışmaktır, bilgilerinizi aldıktan sonra müşteri temsilcisi işlemlerini yapıyor ve size 15 gün içinde kredi kartınızı teslim ediyor. 

kefilsiz kredi kredi kartı ev hanımlarına kredi iş bankası