Adana'da yaşayan 2 kardeş iş yapmak için ortak edindi ortakları ile beraber iş yapmaya karar verince ortakları kendilerini dolandırdığını sandı ve ortakları ile bir yede buluşup ortaklarına işkence yaptıktan sonra ortağını diri diri gömdüklerini ortaya koydu.

Yapılan tüm araştırmaya rağmen kardeşlerden biri yakalandı. Ve ifadesi alınmak üzere sorguya çekildi. Sorguya çekilen genç adam ise ifadesini bu şekilde verdi. Biz ortak çalışıyorduk ve bizi dolandırdı bizde kardeşim ile onu alıp topraklı bir yere götürdük işkence yaptıktan sonra diri diri gömdük diyerek ifadesini tamamladı. 

Olay yerine gelen bir çok polis cansız bedeni olduğu yerden çıkardı. 4 bin 500 lirayı paylaşamayan 2 kardeş ve ortakları para ile paylaştı ancak paranın fazlasını ortaklarının alması durumunda içlerine sindiremeyen 2 kardeş hemen ortakları ile görüşüp vahşet planlarını ortaya koydu. Olay günü hiç bir şey olmamış gibi davranan 2 kardeş tavırlarından kendini ele verdi. Bir kardeşleri yakalanırken diğer kardeşi ise polisleri görünce kaçmaya karar verdi. Polisin araştırılmasından sonra olay yerine giden polis verilen ifadeyi doğruladı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları