İstanbul Valisi: Üç kişinin daha cansız bedenine ulaştık

İstanbul'da bu sıralar bir çok bina çöktü ve bu defa oluşan enkaz'da bir çok kişi hayatını kayıp etti. Son dakika bilgilerine göre ise üç kişinin daha cansız bedenine ulaşıldı.

İstanbul Kartal'da meydana gelen çöküntü sonrasında bir çok kişi hayatını kayıp etti. Daha önce 3 kişi hayatını kayıp etmişti ve yeni araştırmalardan sonra 3 kişinin cesedine daha ulaşıldı. Hayatını kayıp edenlerin sayısı ise 6'ya yükseldi. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Kartal'da çöken binada arama çalışmarının devam ettiği yönünde bilgiler verdi. 

AFAD'ın arama kurtarma çalışmaları son hızla devam ediyor. Sabah 5 saatlerinde ise Azra Havva Tekgöz'ün yaralı olarak bulunduğu bilgisi var. Havva ise dün kurtulan annesi ile bir araya geldi. Annesi'nin sevinci ise gerçekten görülmeye değer bir kareydi. 

Bulunan 3 ceset ile hastaneye gönderildi. Cenab-ı Allah taksiratlarını affetsin, mekanlarını cennet etsin. Hepimizin başı sağ olsun. Geride kalan yakınları, komşuları, hepimize Allah sabırlar versin, metanet versin. Yaralı sayısı 13. ve hepsinin yanına gidip geçmiş olsun dedik. 

Hastaların ise arama kurtarma ekiplerine çok dua ettiklerini söyleyen İstanbul Valisi, çalışmalarımız son hızı ile devam ediyor dedi. 

Enkaz'dan Görüntü

Enkaz'dan Görüntü

AFAD Enkaz İstanbul Kartal