Kar Altında Kalan Köpekler Birbirine Sarılarak Dondu

Uludağ'da kar nedeni ile 3 sokak köpeği kar altında bir birlerine sarılı halde donmuş olarak bulundu. Köpekleri gören hayvan sever Şahin Gençal köpekleri birbirlerine sarılı halde donmuş bir şekilde görünce üzüntüsünü saklayamadı ve göz yaşlarına boğuldu.

Ulugdağ'da 18 yıldır sahipsiz hayvanları besleyen hayvan sever adam beslediği 3 köpek yavrusunu bir birlerine sarılarak donmuş halde buldu. 3 köpeği donmuş halde bulan hayvan sever adam son bir haftadır köpekleri düşündüğünü ve bu şekil bir manzara ile karşılaşacağını belirtti. Köpek yavrularını donmuş şekilde bulan hayvan sever adam yavruları görür görmez göz yaşlarına hakim olamadı. 

Yeni doğmuş yavru köpekleri de ölmesinler diye takip eden Gençal, Uludağ'da 3 aydır takip ettiği yavru köpeklerin 3 tanesinin en son yemek vermeye gittiğinde karların altında bir birine sarılarak öldüğünü görünce duygu dolu anlar yaşadı. Gözü gibi baktığı köpeklerin bir birine sarılıp ölmesi hayvan severi perişan etti. Uzun süredir aklı yavru köpeklerde olan adam köpekleri görünce uzun süredir köpeklerin başından ayrılmadı yavru köpeklerin üzerindeki karları temizleyip göz yaşlarını tutamadı.