Kayınvalidesini ve Kayınbiraderini Öldüren Sanık Kimseyi Öldürmek İstemedim Dedi

Elazığ'da yaşayan zanlı kayınvalidesini ve kayınbiraderini öldürdü ve eşiyle birlikte 2 kişiyi de yaralayan zanlı mahkemeye çıkarıldı. Mahkeme de ifadesini ise ben kimseyi öldürmek istemedim diyerek verdi.

Elazığ'da gerçekleşen olayın ardından şok edici itiraflar çıktı. Kayınvalidesini ve kayınbiraderii öldüren zanlı eşi ile birlikte 2 kişide yaraladı. Eşinin annesini yaralarken sen artık çok yaşadın diyerek ateş etmeye başladı. Zanlı çıkarıldığı mahkemede ise ben kimseyi öldürmek istemedim diyerek ifadesini verdi. Olay ise Elazığ devlet hastanesinde meydana geldi. Çocuğunun hastalanması ile birlikte kayınvalidesi ve kayınbiraderi ile hastaneye gitti. 

Akşam saatlerinde eşya almaya gittiği evden silahla dönen Ümit Gürgüzel, bilinmeyen bir nedenle kayınvalidesi Zeynep ve kayınbiraderi Faruk Demir'i tabancayla vurarak öldürmüş, karısı ve olayla bağlantısı olmayan Sedar Çiftçibaş'ı da yaralamıştı. Olay anı saniye saniye güvenlik kameraları tarafından görüntülenirken, zanlı da yakalanarak çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Ortada hiç bir sorun yokken zanlı damat kayınvalidesinin sözlerinin ardından olay çıkardı. Kayın validesinin sözleri ise damada şu şekilde oldu sana evlat acısı yaşatacağım diyen kayınvalidesini eşini ve çocuğu korumak için öldürdüğünü ortaya koydu.